Certyfikat szyfrujący

4

Źródło ilustracji: własne


Od dzisiaj nasza strona zabezpieczona jest certyfikatem szyfrującym, zabieg ten stanowczo zwiększa bezpieczeństwo korzystania z naszej strony. Dzięki temu wiemy, że wchodzimy na prawdziwą stronę oraz to, że nikt nie przechwyci naszego połączenia.


Kamil Pek


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Wspomóż OSP i wygraj udział w akcji ratowniczej
Plan Kolęd 2020 - do końca
Zmiany w prawie pracy
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!

Komentarze

16.11.2019, 14:43 Marcin Żurek
0
Tak Kamil masz rację odnośnie strefy zamieszkania mimo to i tak swego czasu zgłosiłem to, jak i wiele wiele innych przejść do na malowania. Jeśli zarządca drogi uzna malowanie nowych pasów za bezzasadne to poprosiłem o likwidację starych. Jak znam dyrektora (obecnego jeszcze Pana Zbyszka Malka, który pełni swą funkcje jeszcze tylko do końca roku niestety) to on nie ignoruje zgłoszeń, ale może nie mieć w budżecie środków na ten cel albo, z uwagi na ogrom prac i ograniczone moce przerobowe, było wiele ważniejszych tematów do ujęcia w harmonogramie prac ekipy drogowej. Ponadto pamiętajmy, że Zakład Komunalny Gminy Kościerzyna, jak sama nazwa wskazuje, jest dla całej gminy a nie tylko Łubiany a nasza gmina to 36 sołectw i 700 km dróg.

16.11.2019, 14:22 Kamil Pek
1
Droga Pani/ Drogi Panie "kuma", sprawa dotycząca rozkładu jazdy na przystanku PKS przy fabryce została dzisiaj zgłoszona do przewoźnika, którego rozkład został zniszczony. Natomiast odnośnie przejścia dla pieszych to sprawa ma się tak, że na drogach oznaczonych jako strefa zamieszkania, na co wskazuje znak D-40, nie jest konieczne malowanie pasów, ponieważ pieszy ma wszędzie pierwszeństwo, a samochody muszą poruszać się z prędkością nie większą niż 20 km/h. Na wiosnę po zweryfikowaniu konieczności wymalowania tzw. zebry temat zostanie zgłoszony do ZKGK, ponieważ na zimę nie opłaca się malować pasów w związku z warunkami atmosferycznymi i solą drogową. Dziękujemy za zgłoszenie tych spraw. Kamil Pek.

16.11.2019, 12:54 kuma 37.131.***.***
1
Wszystko piknie, a rozkład jazdy PKS od kilku miesięcy jest nieczytelny, bo oberwany więc bezużyteczny. Wielka to sprawa naprawić?! Także ruchliwe przejście do sklepu jest nadal bez pasów !!! Istniejące pasy prowadzą przeciez do nikąd!!! I nikt tam przeciez nie przechodzi. Sprawa była wiele razy zgłaszana przez mieszkańców, ale od lat nic nie zrobiono! Czekacie aż wydarzy sie jakis wypadek na tym przejściu?! bo nie wszystkie samochody tam hamują. Brak wyobrażni będzie wtedy drogo kosztować...


Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.