Wyposażenie samochodu ratowniczo-gaśniczego OSP Łubiana

4

Źródło: fot. Magda Bistroń


Szanowni Mieszkańcy i Czytelnicy. Za około miesiąc do naszej jednostki OSP przyjedzie nowy samochód ratowniczo-gaśniczy. Nowy wóz docelowo zostanie przeznaczony do wyjazdów na akcje gaśnicze a Mercedes, który dotychczas wykonywał te zadania zostanie samochodem ratowniczo-technicznym, zastępując tym samym leciwego Forda Tranista. Niestety nowy samochód nie przyjedzie w pełni wyposażony i potrzebny jest zakup części sprzętu, dlatego Druhowie zwracają się z prośbą o wsparcie zbiórki z której środki zostaną przeznaczone na doposażenie nowego wozu.


Jak wszyscy dobrze wiemy nasza OSP działa bardzo prężnie, mają dużo pracy podczas wyjazdów, mają także najlepsze czasy od zaalarmowania do wyjazdu, co przekłada się na to, że w przeważającej ilości akcji są pierwsi na miejscu zdarzenia. Nasi Druhowie wspomagają także różne wydarzenia religijne, kulturalne i sportowe na terenie nie tylko Łubiany, ale całej Gminy – zabezpieczają m.in. Boże Ciało, Wszystkich Świętych, turniej piłkarski dla dzieci, festyny w Łubianie, bieg Morsa w Garczynie, rajd Kaszebe Runda i wiele innych. Również za niedługo z inicjatywy właśnie naszych Druhów zostanie uruchomiony pierwszy w powiecie i jeden z niewielu w województwie całodobowo dostępnych automatycznych defibrylatorów. Dlatego zwracają się prośbą o pomoc w doposażeniu nowego pojazdu, który jest ich narzędziem w niesieniu właśnie nam pomocy.

Na co dzień pomagają – dziś to Oni potrzebują Twojego wsparcia.

Dodatkowo w ramach podziękowania za najwyższe dotacje, zostaną rozlosowane dwa miejsca w pozorowanej akcji ratowniczo-gaśnicznej. Uczestnicy otrzymają pamiątkowe zdjęcia. Kryterium wzięcia udziału w losowaniu jest dokonanie wpłaty minimum 100 zł oraz pełnoletność.

Link do zrzutki: https://zrzutka.pl/wn2j8s

Druhowie z góry dziękują za okazane wsparcie.

Kamil Pek


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

AED już działa
Znaleziono drona
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Wspomóż OSP i wygraj udział w akcji ratowniczej

Komentarze

Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.