Ceramik vs Cartusia II Kartuzy - relacja, galeria


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: własne


Wczoraj, w niedzielę 10 listopada Ceramik zakończył rundę jesienną sezonu 2019/2020 piłkarskiej B-klasy Grupy IV. Spotkanie wieńczące jesienne zmagania miało miejsce w Łubianie, a przeciwnikiem były rezerwy 4-ligowej Cartusii Kartuzy. Mecz zakończył się zwycięstwem naszego Ceramika 5 do 1.


Po 11 meczach Ceramik rozpoczyna przerwę zimową lądując na 6. miejscu w tabeli. Największą atrakcją niedzielnego meczu był skład naszej drużyny, bowiem w pierwszej 11 wystąpili trener Marcin Helta i kierownik drużyny Jarosław Waszczuk, a w 63 minucie spotkania kierownika Jarka zastąpił Prezes Krzysztof Recław. Zawodnicy zaserwowali swoim kibicom naprawdę dobre widowisko piłkarskie, teraz możemy spokojnie czekać do marca, kiedy rozpocznie się runda wiosenna.

Podczas meczu piłka lądowała pięć razy w bramce rywala z Kartuz. Autorem pierwszej bramki, już w 9 minucie został Jarek Waszczuk, drugie trafienie miało miejsce zaledwie trzy minuty później, kiedy grający na obronie Kuba Pirch mocnym kopnięciem przelobował bramkarza i trafił do bramki z odległości ok. 24 metrów. Następnie, cztery minuty później do siatki trafił po raz czwarty w tym sezonie trafił Błażej Modrzejewski. W 23 minucie goście strzelili swoją honorową bramkę. Bramkę do szatni, tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę strzelił ponownie kierownik Jarek.

W drugiej połowie goście bezskutecznie starali się nacierać na bramkę Ceramika, sami się też dość skutecznie broniąc, dopiero w 69 minucie padła bramka na 5:1, a jej autorem został Filip Modrzejewski, który zanotował tym samym 18 trafienie w tym sezonie.

Mecz w Łubianie oglądało ponad 50 kibiców.

Kamil Pek


Poprzedni Następny

Kliknij w obrazek, aby powiększyć.

Źródło: Kamil Pek. Opis: Ceramik 5:1 Cartusia II Kartuzy.

Najnowsze artykuły

Czyja zguba?
09.08.2022 (0 komentarzy)
Czyja zguba?
08.08.2022 (1 komentarzy)
Ogłoszenia parafialne 07.08.2022
08.08.2022 (0 komentarzy)
Czy mieszkańcy Łubiany są przygotow...
07.08.2022 (0 komentarzy)
Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz

-


© 2013 - 2022 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE