Wydarzenie roku 2019 - podsumowanie


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: własne


Szanowni Mieszkańcy, drodzy Czytelnicy. Właśnie zakończyliśmy nasz mały plebiscyt na wydarzenie roku 2019. W sposób bezkonkurencyjny zwyciężyło powitanie nowego wozu bojowego w naszej OSP. Zapraszamy do małego podsumowania w dalszej części artykułu.


Jak wspomniano we wstępie, po zebraniu 49 głosów, pierwsze miejsce zdobyło powitanie nowego samochodu w OSP Łubiana. Drugie miejsce należy do instalacji Paczkomatu, wydarzenie to zebrało 28 punktów. Pozostałe dwa wydarzania zdobyły odpowiednio po 6 i 4 punkty, a były to instalacja defibrylatora AED oraz Pierwsza Ekstremalna Droga Krzyżowa z Łubiany na Kalwarię Wielewską.

W głosowaniu oddano łącznie 87 głosów, za co bardzo dziękujemy.


W ubiegłym roku Łubiana rozwinęła się bardzo mocno pod kątem infrastrukturalnym. Od teraz posiadamy w naszej miejscowości Paczkomat, czyli kolejny sposób na dostarczanie i wysyłanie przesyłek, który przydaje się nie tylko naszym mieszkańcom ale i turystom i sąsiadom.

Istotnym czynnikiem na drodze postępu naszej miejscowości jest instalacja defibrylatora AED, który w dużych miastach, pociągach czy centrach handlowych jest już po standardem. Zamontowany w samym centrum Łubiany dzielnie czeka całą dobę przez cały rok, aby w razie potrzeby nieść pomoc osobom poszkodowanym, a wszystko to dzięki inicjatywie Druhów z naszej OSP.

Na zakończenie roku ważnym wydarzeniem w życiu zarówno OSP jak i całej miejscowości stało się powitanie fabrycznie nowego samochodu bojowego, który posłuży naszym Druhom w sprawnym gaszeniu pożarów oraz niesieniu pomocy w wielu innych miejscowych zagrożeniach, do który wzywani są Strażacy.

Wszystkie wydarzenia wymienione powyżej oraz wiele tych, które nie zostały wspomniane nie miałby by miejsca gdyby nie Wy, drodzy Mieszkańcy. Życzymy sobie oraz Wam, aby rozpoczęty już nowy rok 2020 był chociaż w części tak rozwojowy dla naszej Łubiany jak ten już miniony 2019.

Marcin Żurek, Kamil Pek

Popularne artykuły

Komunikat Salonu Fryzur "Ewa"
Podwórko talentów NIVEA - my też możemy takie mieć.
Ogłoszenia parafialne 10.05.2020
Ratujmy pszczoły w Łubianie!

Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE