Zebranie Wiejskie 2018


Udostępnij:
Oceń: 0

Źródło ilustracji: Rafał Jażdżewski


Jak co roku, odbyło się Zebranie Wiejskie w Łubianie. Na wstępie należą się gorące podziękowania panu Zygmuntowi Cieszyńskiemu z Zajazdu Leśny Dworek, za wsparcie logistyczne, oraz radnemu i sołtysowi w jednym, Marcinowi Żurkowi za przygotowanie zebrania. Podziękowania należą się także mieszkańcom Łubiany, którzy stawili się na zebraniu.


W miłej atmosferze przyjęliśmy Fundusz Sołecki, po czym nastąpiła prezentacja Wójta Gminy Grzegorza Piechowskiego. Niestety zabrakło w niej informacji o niektórych problemach mieszkańców, za to znalazła się informacja o projekcie zaciągnięcia kredytu. Gmina która ma około 10,5 mln zł. przeznaczone na inwestycje i ma planowaną nadwyżkę budżetową w kwocie około 4,8 mln… chce na koniec kadencji zaciągnąć kredyt na pokrycie deficytu budżetowego. W trakcie zebrania w wolnych wnioskach zadawano pytania o hale sportową, utwardzenie drogi z Łubiany do Grzybowa, oraz budowę ronda na ulicy Kościerskiej, ze zwiększeniem bezpieczeństwa na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. O wszystkich tych potrzebach i uwagach mieszkańców wcześniej wielokrotnie informowałem Wójta Gminy pisemnie… no cóż...

Pozdrawiam, Radny Rady Gminy Rafał Jażdżewski

Popularne artykuły

Komunikat Salonu Fryzur "Ewa"
Ratujmy pszczoły w Łubianie!
Podwórko talentów NIVEA - my też możemy takie mieć.
Ogłoszenia parafialne 10.05.2020

Komentarze

Regulamin komentarzy - kliknij, aby rozwinąć

1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie blokadą możliwości dodawania komentarzy.


Dodaj nowy komentarz© 2013 - 2020 Sołectwo Łubiana

Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE