Pomagamy Robertowi - koniec trzeciej rundy "licytacji"

0

Źródło: Własne


Zakończyliśmy trzecią rundę „licytacji”, których celem jest zebranie środków na leczenie i rehabilitację Roberta Zblewskiego. Tym razem podczas sześciu „licytacji” udało się zebrać 2210 zł. Zapraszamy do podsumowania.


Ponowna „licytacją” kordzika strażackiego, który to został „wylicytowany” przez Pana Mateusz za kwotę 1200 zł. Pan Mateusz po dokonaniu wpłaty w serwisie zrzutka.pl na rzecz Roberta postanowił przekazać go na ponowną „licytację”. Podczas ponownej „licytacji”, kordzik wygrał Pan Krzysztof wraz ze swoją ofertą na 800 zł.

Więcej tutaj: link.

Ponowna „licytacją” rejsu dla czterech osób repliką łodzi wikingów, który został wcześniej „wylicytowany” przez Panią Dorotę za kwotę 500 zł. Pani Dorota po wpłaceniu zadeklarowanej wcześniej kwoty na konto zbiórki w serwisie zrzutka.pl, postanowiła przekazać voucher na rejs na ponowną „licytację”. Podczas drugiej „licytacji”, voucher na rejs wygrała Pani Jagoda z ofertą na 400 zł.

Więcej tutaj: link.

„Licytacja” vouchera na rejs łodzią motorową po jeziorze Wdzydzkim, którą wygrał Pan Szymon wraz ze swoją ofertą na 660 zł.

Więcej tutaj: link.

„Licytacja” vouchera na trening pływania w płetwach prowadzony przez licencjonowanego trenera Michała Zaracha, którą wygrała Pani Katarzyna z ofertą na 150 zł.

Więcej tutaj: link.

Niestety „licytacja” vouchera na lekcję pływania lub doskonalenia pływania, które miała zostać poprowadzona przez trenera Michała Zaracha nie znalazła rozstrzygnięcia.

Więcej tutaj: link.

„Licytacja” misia strażaka, która została wygrana przez Panią Katarzynę z ofertą na 200 zł. 

Więcej tutaj: link.

Podsumowanie

Serdecznie dziękujemy za udział w „licytacjach” oraz za okazane wsparcie. Osoby, które wygrały poszczególne „licytację” prosimy o dokończenie wcześniej opisanych formalności.

Jeśli chciałbyś również pomóc Robertowi to zapraszamy do internetowej zbiórki przez serwis zrzutka.pl.

O Robercie

Nasz młody Mieszkaniec Robert Zblewski, aktywnie działający w grupie odtwórstwa historycznego oraz Ochotniczej Straży Pożarnej, uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu i teraz potrzebuje kosztownego leczenia oraz rehabilitacji, aby mógł z powrotem w ogóle o własnych siłach stać na nogach.

Więcej w artykule: solectwolubiana.pl


Podziel się artykułem z innymi!!

Popularne artykuły

Plakaty wyborcze.
Pomóżmy Robertowi stanąć na nogi!
Wyposażenie samochodu ratowniczo-gaśniczego OSP Łubiana
AED już (prawie) jest

Komentarze

Regulamin komentarzy


1.1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu.

1.2. Dodając komentarz ponosisz pełną odpowiedzalność za jego treść.

2.1. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.

2.2. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.

3.1. Nie używamy wulgaryzmów.

3.2. Nie obrażamy osób publicznych oraz osób niepublicznych.

4.1. Nie zamieszczamy treści niezgodnych z obowiązującym na terenie Rzeczpospolitej Polskiej prawem.

4.2. Nie zamieszczamy danych osobowych (imię, nazwisko) osób niepublicznych, dotyczących osób trzecich (osób których nie dotyczy artykuł), prywatnych: adresów mailowych, adresów, numerów telefonów, numerów gadu-gadu, skype itd.

5. Ponadto nie zamieszczamy komentarzy: propagujących alkohol (art. 2 (1) Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi z dnia 26 października 1982r.), propagujących środki odurzające, narkotyki (art.1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z dnia 24 kwietnia 1997r.), obrażających osoby publiczne (art. 23 Kodeksu cywilnego), zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego).

6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.

7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.


Dodaj nowy komentarz


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.