Archiwum aktualności z Łubiany i okolic... Wyszukiwarka


Inne akcje 24.01.2018

Dnia 24.01.2018 Druhowie z OSP Łubiana brali udział w ćwiczeniach na lodzie wspólnie z JRG Kościerzyna, policją i pogotowiem ratunkowym nad jeziorem Gałęźne.

Czytaj więcej...


Ostrzeżenie meteorologiczne Nr 8

Obszar: województwo pomorskieWażność: od 2018-01-24 01:00:00 do 2018-01-24 07:00:00Przebieg: Prognozuje się, postępujące od zachodu opady marznącego deszczu, powodującego gołoledź.Prawdopodobieństwo: 80% (Opady marznące)

Czytaj więcej...


Ostrzeżenie meteorologiczne według Dawida

OSTRZEŻENIE METEOROLOGICZNE – OPADY MARZNĄCE.ZAKRES CZASOWY OBOWIĄZYWANIA - 24.01.2018 r. - 00:00 CEST – 24.01.2018 r. - 12:00 CESTOBSZARY OBJĘTE OSTRZEŻENIEM – Powiat Kościerski

Czytaj więcej...


Projekt chodnika na ul. Kasztanowej.

Szanowni Mieszkańcy.Informuję, że jest gotowy projekt długo wyczekiwanego chodnika na ul. Kasztanowej. Z projektem można zapoznać się pobierając plik pdf lub jpg. Można to zrobić również u mnie na miejscu. 

Czytaj więcej...


Zebranie Wiejskie (duże), Fundusz Sołecki, wnioski...

Szanowni Mieszkańcy.Już dziś zapraszam na Zebranie Wiejskie, które odbędzie się w niedzielę, 4 marca, o godzinie 17.00 w holu głównym naszej szkoły. (To wstępny, zarazem wysoce prawdopodobny termin. Jeśli jednak z jakiegoś powodu ulegnie zmianie to zostaniecie Państwo o tym poinformowani)

Czytaj więcej...


Podatek od nieruchomości - decyzje, wieczysta dzierżawa.

Szanowni Mieszkańcy. Informuję, że od dnia dzisiejszego dostępne są już decyzje podatkowe. 

Czytaj więcej...


Blankiety do wpłat za śmieci

Szanowni Mieszkańcy. Informuję, że od wtorku będzie można już odbierać u mnie blankiety do wpłat za śmieci na rok 2018.

Czytaj więcej...


Informacja UG o wnioskach na odnawialne źródła energii

W styczniu 2017 roku Gmina Kościerzyna złożyła wniosek o dofinansowanie przedsięwzięcia „Budowa instalacji odnawialnych źródeł energii na ternie Gminy Kościerzyna i Miasta Kościerzyna”. Gminny wniosek obejmuje budowę instalacji OZE na obiektach gminnych oraz na budynkach mieszkańców, którzy zakwalifikowali się w naborze ogłoszonym w październiku 2016 roku.

Czytaj więcej...


Dzień Babci, Dzień Dziadka

Niechaj dziadzio z babunią tak nam długo żyją,Póki komar i mucha morza nie wypiją.A ty mucho, ty komarze, pijcie wodę powoli,Niech się dziadzio z babcią nażyją do woli.  

Czytaj więcej...


Opłata za śmieci.

Szanowni Mieszkańcy.Przypominam, że do 25 stycznia obowiązani jesteśmy do uiszczenia, bez wezwania, kolejnej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na rzecz Związku Gmin Wierzyca w wysokości zgodnej ze złożoną deklaracją.

Czytaj więcej...


Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies.
WAŻNE